aplikacja Superauto24 w AppStore aplikacja Superauto24 w Google play
SAMOCHODY OSOBOWE
tel. 32 72 99 476
tel. 22 22 82 108
tel. 71 72 42 073
Adrian Nowak
Dyrektor
660 519 599
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
a.nowak@superauto24.com
Damian Bereza
Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
606 330 268
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.bereza@superauto24.com
Kamil Suchojad
Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
698 610 846
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
k.suchojad@superauto24.com
Michał Orwat
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 330 319
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.orwat@superauto24.com
Mateusz Sędrowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
576 056 818
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.sedrowski@superauto24.com
Daniel Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 519 588
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.nowak@superauto24.com
Daniel Mucha
Dyrektor Działu Ofert
660 510 559
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
d.mucha@superauto24.com
SAMOCHODY UŻYTKOWE
Mateusz Pabiasz
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
698 610 896
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.pabiasz@superauto24.com
Waldemar Arendarski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 139 244
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
w.arendarski@superauto24.com
Adam Ściepłek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
795 459 181
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
a.scieplek@superauto24.com
Arkadiusz Kurzak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 146 735
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
a.kurzak@superauto24.com
OBSŁUGA I WSPARCIE
DZIAŁU SPRZEDAŻY
Przemysław Kiciński
Dyrektor Działu Obsługi Sprzedaży
602 783 653
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.kicinski@superauto24.com
Piotr Korczak
Główny Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
602 783 575
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.korczak@superauto24.com
Paweł Dudek
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
602 783 624
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.dudek@superauto24.com
Michał Garyga
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
795 453 744
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.garyga@superauto24.com
Mariusz Wydymus
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
698 610 929
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.wydymus@superauto24.com
Wojciech Gubała
Specjalista ds.Kredytu i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
606 322 543
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
w.gubala@superauto24.com
Dawid Kałdun
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
882 139 375
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.kaldun@superauto24.com
Mateusz Kawik
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
606 317 943
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.kawik@superauto24.com
Dawid Rak
Specjalista ds. Logistyki
696 042 998
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.rak@superauto24.com
Patryk Pecyna
Specjalista. Dział Ofert.
882 133 550
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pecyna@superauto24.com
Wojciech Sawicki
Specjalista. Dział Ofert.
882 143 408
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.sawicki@superauto24.com
Marek Oborzyński
Specjalista. Dział Ofert.
882 128 135
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.oborzynski@superauto24.com
UBEZPIECZENIA
Michał Wójcik
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń
698 610 852
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
ubezpieczenia@superauto24.com
Paweł Kapłon
Specjalista ds. Ubezpieczeń
606 326 186
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.kaplon@superauto24.com
MARKETING
Barbara Jelonek
Główny specjalista ds. marketingu
660 753 155
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
b.jelonek@superauto24.com
KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
Izabella Kalus
Główny specjalista ds. kadr i administracji
664 763 320
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
ksiegowosc@superauto24.com
zamknij okno
Poznaj opinie naszych Klientów:
tanie maszyny budowlane tanie maszyny budowlane
X
Szanowni Państwo!
Informujemy, że przeprowadziliśmy się i serdecznie zapraszamy do naszej nowej siedziby:

CHORZÓW UL. STALOWA 16 /Chorzów Batory, boczna ulicy Szpitalnej/
sp24_logo