Nowy samochód na kredyt, leasing, najem
Codziennie najlepsze oferty dealerów
aplikacja Superauto24 w AppStore aplikacja Superauto24 w Google play
W dniu wczorajszym Klienci zarezerwowali 4 samochody. Dziękujemy.
Wprowadziliśmy dzisiaj do oferty 19 nowych samochodów dostępnych u dealerów "od ręki"
SAMOCHODY OSOBOWE
tel. 32 72 99 476
tel. 22 22 82 108
tel. 71 72 42 073
Przemysław Kiciński
Dyrektor Sprzedaży. Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży.
602 783 653
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
p.kicinski@superauto24.com
Damian Bereza
Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
606 330 268
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.bereza@superauto24.com
Kamil Suchojad
Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
698 610 846
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
k.suchojad@superauto24.com
Michał Orwat
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 330 319
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.orwat@superauto24.com
Mateusz Sędrowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
576 056 818
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.sedrowski@superauto24.com
Daniel Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 519 588
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.nowak@superauto24.com
Daniel Mucha
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 510 559
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.mucha@superauto24.com
Łukasz Wites
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 128 120
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
l.wites@superauto24.com
Wojciech Gubała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 322 543
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
w.gubala@superauto24.com
Mateusz Witek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 031
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.witek@superauto24.com
Michał Rupik
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 032
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.rupik@superauto24.com
SAMOCHODY UŻYTKOWE
Mateusz Pabiasz
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
698 610 896
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.pabiasz@superauto24.com
Waldemar Arendarski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 139 244
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
w.arendarski@superauto24.com
Arkadiusz Kurzak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 146 735
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
a.kurzak@superauto24.com
Hubert Grzesiak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
606 286 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
h.grzesiak@superauto24.com
Dawid Czubala
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 035
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.czubala@superauto24.com
Adam Ściepłek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
795 459 181
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
a.scieplek@superauto24.com
OBSŁUGA I WSPARCIE
DZIAŁU SPRZEDAŻY
Michał Garyga
Z-ca Dyrektora Działu Obsługi i Wsparcia Sprzedaży
795 453 744
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.garyga@superauto24.com
Piotr Korczak
Główny Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
602 783 575
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.korczak@superauto24.com
Paweł Dudek
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
602 783 624
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.dudek@superauto24.com
Mariusz Wydymus
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
698 610 929
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.wydymus@superauto24.com
Marek Oborzyński
Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
882 128 135
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.oborzynski@superauto24.com
Dawid Kałdun
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
882 139 375
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.kaldun@superauto24.com
Mateusz Kawik
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
606 317 943
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.kawik@superauto24.com
Adam Strycharz
Specjalista ds. Kredytów i Leasingu. Dział Obsługi Sprzedaży.
539 197 036
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
a.strycharz@superauto24.com
Dawid Rak
Specjalista ds. Logistyki
696 042 998
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.rak@superauto24.com
Dorian Grudzień
Specjalista ds. Logistyki
882 139 414
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.grudzien@superauto24.com
Patryk Pecyna
Specjalista. Dział Ofert.
882 133 550
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pecyna@superauto24.com
Wojciech Sawicki
Specjalista. Dział Ofert.
882 143 408
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.sawicki@superauto24.com
Marcin Piróg
Specjalista. Dział Ofert.
882 124 585
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.pirog@superauto24.com
Patryk Kuźbiński
Specjalista. Dział Ofert.
882 137 988
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.kuzbinski@superauto24.com
Sergiusz Bytniewski
Specjalista. Dział Ofert.
539 197 923
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
s.bytniewski@superauto24.com
Łukasz Mazanek
Specjalista. Dział Ofert.
 
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
l.mazanek@superauto24.com
UBEZPIECZENIA
Michał Wójcik
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń
698 610 852
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
ubezpieczenia@superauto24.com
Paweł Kapłon
Specjalista ds. Ubezpieczeń
606 326 186
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.kaplon@superauto24.com
MARKETING
Barbara Jelonek
Główny specjalista ds. marketingu
660 753 155
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
b.jelonek@superauto24.com
KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
Joanna Steidten
Główna Księgowa
696 966 722
 
 
Izabella Kalus
Główny Specjalista ds. Kadr i Administracji
664 763 320
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
ksiegowosc@superauto24.com
zamknij okno
Poznaj opinie naszych Klientów:
tanie maszyny budowlane
X
SPRAWDŹ