Nowy samochód na kredyt, leasing, najem
Codziennie najlepsze oferty dealerów
Jesteśmy częścią Wirtualna
Polska Holding S.A.
SAMOCHODY OSOBOWE
tel. 32 72 99 476
tel. 22 22 82 108
tel. 71 72 42 073
Przemysław Kiciński
Dyrektor Sprzedaży
602 783 653
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.kicinski@superauto24.com
Damian Bereza
Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
606 330 268
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.bereza@superauto24.com
Kamil Suchojad
Kierownik. Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
698 610 846
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
k.suchojad@superauto24.com
Daniel Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 519 588
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB od 10.00 do 18.00)
d.nowak@superauto24.com
Daniel Mucha
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 510 559
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.mucha@superauto24.com
Łukasz Wites
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 128 120
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
l.wites@superauto24.com
Wojciech Gubała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 322 543
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
w.gubala@superauto24.com
Mateusz Witek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 031
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
m.witek@superauto24.com
Michał Rupik
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 032
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
m.rupik@superauto24.com
Paweł Szostkowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.szostkowski@superauto24.com
Mateusz Tyl
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 330 319
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
m.tyl@superauto24.com
Michał Dziedzic
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
532 461 155
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
m.dziedzic@superauto24.com
Dawid Kołdon
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
532 461 215
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.koldon@superauto24.com
Łukasz Leszczyński
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 738 786
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
l.leszczynski@superauto24.com
Piotr Górecki
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 357 877
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.gorecki@superauto24.com
SAMOCHODY UŻYTKOWE
Hubert Grzesiak
Kierownik Działu Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
606 286 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
h.grzesiak@superauto24.com
Damian Bugała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 738 781
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.bugala@superauto24.com
Patryk Kuźbiński
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 137 988
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.kuzbinski@superauto24.com
Tomasz Kursa
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 139 244
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
t.kursa@superauto24.com
Adrian Kasprowicz
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
532 461 211
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
a.kasprowicz@superauto24.com
Krystian Banasiak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 357 897
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
k.banasiak@superauto24.com
Dawid Czubala
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 035
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.czubala@superauto24.com
Sergiusz Bytniewski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 923
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
s.bytniewski@superauto24.com
OBSŁUGA I WSPARCIE
DZIAŁU SPRZEDAŻY
Michał Garyga
Dyrektor Działu Obsługi i Wsparcia Sprzedaży
795 453 744
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.garyga@superauto24.com
Marzena Polaczek-Gierczak
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
787094226
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.polaczek...@superauto24.com
Piotr Korczak
Główny Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 575
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.korczak@superauto24.com
Paweł Dudek
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 624
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.dudek@superauto24.com
Mariusz Wydymus
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
698 610 929
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.wydymus@superauto24.com
Marek Oborzyński
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 128 135
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.oborzynski@superauto24.com
Mateusz Kawik
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
606 317 943
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.kawik@superauto24.com
Dawid Kałdun
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 139 375
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.kaldun@superauto24.com
Wojciech Sawicki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 143 408
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.sawicki@superauto24.com
Wojciech Kapusta
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 742 101
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.kapusta@superauto24.com
Przemysław Suchojad
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 214
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.suchojad@superauto24.com
Mateusz Gruszecki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
539 197 925
(PN.- PT od 9.00 do 17.00)
m.gruszecki@superauto24.com
Patryk Pecyna
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
882 133 550
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pecyna@superauto24.com
Krzysztof Sauerman
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 207
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.sauerman@superauto24.com
Adam Strycharz
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
539 197 036
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.strycharz@superauto24.com
Marcin Piróg
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
882 124 585
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.pirog@superauto24.com
Przemysław Piński
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
532 461 206
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pinski@superauto24.com
Ivan Lementovskyi
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
787094311
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
i.lementov...@superauto24.com
Dawid Rak
Specjalista ds. Rejestracji Samochodów
696 042 998
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.rak@superauto24.com
Mateusz Anioł
Specjalista ds.Logistyki
882 146 735
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.aniol@superauto24.com
Tomasz Kuś
Specjalista ds. Logistyki
787 094 243
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
t.kus@superauto24.com
Patryk Zadworny
Specjalista ds. Logistyki
532 742 099
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
p.zadworny@superauto24.com
Łukasz Maczuga
Specjalista Administrator Floty
882357836
 
l.maczuga@superauto24.com
DZIAŁ ROZWOJU RYNKU
Kamil Majchrzak
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
539 197 034
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.majchrzak@superauto24.com
Jakub Zmorzyński
Specjalista ds. Rozwoju Rynku Premium
539 738 772
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
j.zmorzynski@superauto24.com
Maciej Chrobak
Specjalista ds. Rozwoju Rynku Premium.
532 461 216
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.chrobak@superauto24.com
Adam Ściepłek
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
795 459 181
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.scieplek@superauto24.com
Mateusz Szczypka
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 197 924
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.szczypka@superauto24.com
Krzysztof Jojko
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 461 161
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.jojko@superauto24.com
Konrad Kaizik
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 461 161
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.kaizik@superauto24.com
Adam Rodak
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 771
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.rodak@superauto24.com
Mateusz Sędrowski
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 197 921
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.sedrowski@superauto24.com
Maciej Zmorzyński
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 782
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.zmorzynski@superauto24.com
Maciej Kubik
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 787
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.kubik@superauto24.com
Denis Komorski
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 742 104
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.komorski@superauto24.com
Marcel Sokół
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
787 094 191
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
m.sokol@superauto24.com
Krzysztof Kubasa
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 461 165
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00 )
k.kubasa@superauto24.com
Dawid Spendel
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
 
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.spendel@superauto24.com
Bartosz Sobierajaski
Specjalista ds. Projektowania Graficznego
 
 
b.sobierajski@superauto24.com
UBEZPIECZENIA
Michał Wójcik
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń
698 610 852
(PN.-PT. od 9.00 do 20.00)
ubezpieczenia@superauto24.com
Marcin Pietrzak
Specjalista ds. Ubezpieczeń
539738775
(PN.- PT. od 9.00 do 20.00 )
m.pietrzak@superauto24.com
Paweł Kapłon
Specjalista ds. Ubezpieczeń
606 326 186
(PN.-PT. od 9.00 do 20.00)
p.kaplon@superauto24.com
MARKETING
Barbara Jelonek
Główny Specjalista ds. Marketingu
660 753 155
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
b.jelonek@superauto24.com
Mateusz Respondek
Specjalista ds. Marketingu
787 094 293
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
m.respondek@superauto24.com
KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
Krzysztof Trojan
Dyrektor Finansowy
 
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
k.trojan@superauto24.com
Joanna Steidten
Główna Księgowa
 
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
asia@superauto24.com
Iwona Stasicka
Specjalista ds. Księgowości i Kadr
664 763 320
(PN.-PT. 8.00-16.00)
i.stasicka@superauto24.com
Aleksandra Radecka
Specjalista
539 738 788
(PN.-PT. 7.00-15.00)
a.radecka@superauto24.com
zamknij okno
Poznaj opinie naszych Klientów: