Nowy samochód na kredyt, leasing, najem
Codziennie najlepsze oferty dealerów
Jesteśmy częścią Wirtualna
Polska Holding S.A.
W dniu dzisiejszym Klienci zarezerwowali już 5 samochodów. Dziękujemy.
Wprowadziliśmy dzisiaj do oferty 40 nowych samochodów dostępnych u dealerów "od ręki"
SAMOCHODY OSOBOWE
tel. 32 72 99 476
tel. 22 22 82 108
tel. 71 72 42 073
Przemysław Kiciński
Dyrektor Sprzedaży
602 783 653
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.kicinski@superauto24.com
Damian Bereza
Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
606 330 268
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.bereza@superauto24.com
Kamil Suchojad
Kierownik. Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
698 610 846
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
k.suchojad@superauto24.com
Daniel Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 519 588
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB od 10.00 do 18.00)
d.nowak@superauto24.com
Daniel Mucha
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 510 559
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.mucha@superauto24.com
Łukasz Wites
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 128 120
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
l.wites@superauto24.com
Wojciech Gubała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 322 543
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
w.gubala@superauto24.com
Mateusz Witek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 031
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
m.witek@superauto24.com
Paweł Szostkowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.szostkowski@superauto24.com
Dawid Kołdon
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
532 461 215
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.koldon@superauto24.com
Łukasz Leszczyński
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 738 786
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
l.leszczynski@superauto24.com
Ivan Lementovskyi
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
787 094 311
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
i.lementov...@superauto24.com
Rafał Hejnowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 357 877
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
r.hejnowski@superauto24.com
SAMOCHODY UŻYTKOWE
Hubert Grzesiak
Kierownik Działu Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
606 286 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
h.grzesiak@superauto24.com
Patryk Kuźbiński
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 137 988
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
p.kuzbinski@superauto24.com
Damian Bugała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 738 781
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
d.bugala@superauto24.com
Tomasz Kursa
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 139 244
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
t.kursa@superauto24.com
Adrian Kasprowicz
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
532 461 211
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
a.kasprowicz@superauto24.com
Krystian Banasiak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 357 897
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SOB. od 10.00 do 18.00)
k.banasiak@superauto24.com
Dawid Czubala
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 035
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.czubala@superauto24.com
Sergiusz Bytniewski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 923
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
s.bytniewski@superauto24.com
OBSŁUGA I WSPARCIE
DZIAŁU SPRZEDAŻY
Michał Garyga
Dyrektor Działu Obsługi i Wsparcia Sprzedaży
795 453 744
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.garyga@superauto24.com
Marzena Polaczek-Gierczak
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
787094226
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.polaczek...@superauto24.com
Piotr Korczak
Główny Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 575
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.korczak@superauto24.com
Paweł Dudek
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 624
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.dudek@superauto24.com
Marek Oborzyński
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 128 135
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.oborzynski@superauto24.com
Wojciech Sawicki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 143 408
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.sawicki@superauto24.com
Michał Rupik
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
539 197 032
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.rupik@superauto24.com
Mateusz Kawik
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
606 317 943
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.kawik@superauto24.com
Magdalena Laska-Sarwa
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
698 610 929
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.laska-sarwa@superauto24.com
Przemysław Suchojad
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 214
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.suchojad@superauto24.com
Mateusz Gruszecki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
539 197 925
(PN.- PT od 9.00 do 17.00)
m.gruszecki@superauto24.com
Patryk Pecyna
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
882 133 550
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pecyna@superauto24.com
Krzysztof Sauerman
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 207
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.sauerman@superauto24.com
Adam Strycharz
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
539 197 036
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.strycharz@superauto24.com
Marcin Piróg
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
882 124 585
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.pirog@superauto24.com
Przemysław Piński
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
532 461 206
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pinski@superauto24.com
Dawid Rak
Specjalista ds. Rejestracji Samochodów
696 042 998
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
d.rak@superauto24.com
Mateusz Anioł
Specjalista ds.Logistyki
882 146 735
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.aniol@superauto24.com
Mateusz Łukasik
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
787 094 243
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.lukasik@superauto24.com
Łukasz Maczuga
Specjalista Administrator Floty
882357836
 
l.maczuga@superauto24.com
DZIAŁ ROZWOJU RYNKU
Aleksander Mazan
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
697 717 129
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.mazan@superauto24.com
Maciej Chrobak
Specjalista ds. Rozwoju Rynku Premium.
532 461 216
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
m.chrobak@superauto24.com
Mateusz Szczypka
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 197 924
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
m.szczypka@superauto24.com
Konrad Kaizik
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 461 161
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
k.kaizik@superauto24.com
Adam Rodak
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 771
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
a.rodak@superauto24.com
Maciej Zmorzyński
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 782
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
m.zmorzynski@superauto24.com
Maciej Kubik
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 787
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
m.kubik@superauto24.com
Krzysztof Jojko
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 461 161
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
k.jojko@superauto24.com
Denis Komorski
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
532 742 104
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
d.komorski@superauto24.com
Mateusz Tyl
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
606 330 319
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.tyl@superauto24.com
Dawid Spendel
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
787 094 288
(PN.- PT. od 8.00 do 16.00)
d.spendel@superauto24.com
Bartosz Sobierajski
Specjalista ds. Projektowania Graficznego
 
 
b.sobierajski@superauto24.com
Robert Biały
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
 
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
r.bialy@superauto24.com
Sabina Pietruszka
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
539 738 776
 
s.pietruszka@superauto24.com
Tomasz Gryciuk
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
795 459 181
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
t.gryciuk@suerauto24.com
Oskar Jedliński
Specjalista ds. Rozwoju Rynku
 
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
o.jedlinski@superauto24.com
UBEZPIECZENIA
Michał Wójcik
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń
698 610 852
(PN.-PT. od 9.00 do 20.00)
ubezpieczenia@superauto24.com
Maciej Czepiec
Specjalista ds.Ubezpieczeń
606 326 186
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.czepiec@superauto24.com
MARKETING
Barbara Jelonek
Główny Specjalista ds. Marketingu
660 753 155
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
b.jelonek@superauto24.com
Mateusz Respondek
Specjalista ds. Marketingu
787 094 293
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
m.respondek@superauto24.com
DZIAŁ FINANSÓW
Iwona Stasicka
Specjalista ds. Księgowości i Kadr
664 763 320
(PN.-PT. 8.00-16.00)
i.stasicka@superauto24.com
Aleksandra Radecka
Specjalista ds. Finansowych
539 738 788
(PN.-PT. 7.00-15.00)
a.radecka@superauto24.com
zamknij okno
Poznaj opinie naszych Klientów: