Nowy samochód na kredyt, leasing, najem
Codziennie najlepsze oferty dealerów
aplikacja Superauto24 w AppStore aplikacja Superauto24 w Google play
W dniu dzisiejszym Klienci zarezerwowali już 9 samochodów. Dziękujemy.
Wprowadziliśmy dzisiaj do oferty 34 nowych samochodów dostępnych u dealerów "od ręki"
SAMOCHODY OSOBOWE
tel. 32 72 99 476
tel. 22 22 82 108
tel. 71 72 42 073
Przemysław Kiciński
Dyrektor Sprzedaży
602 783 653
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
p.kicinski@superauto24.com
Damian Bereza
Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
606 330 268
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.bereza@superauto24.com
Kamil Suchojad
Kierownik. Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
698 610 846
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
k.suchojad@superauto24.com
Mateusz Sędrowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 921
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.sedrowski@superauto24.com
Daniel Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 519 588
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.nowak@superauto24.com
Daniel Mucha
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
660 510 559
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.mucha@superauto24.com
Łukasz Wites
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 128 120
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
l.wites@superauto24.com
Wojciech Gubała
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 322 543
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
w.gubala@superauto24.com
Mateusz Witek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 031
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.witek@superauto24.com
Michał Rupik
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 032
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.rupik@superauto24.com
Patryk Kuźbiński
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
882 137 988
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
p.kuzbinski@superauto24.com
Paweł Szostkowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
539 197 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
p.szostkowski@superauto24.com
Mateusz Tyl
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
606 330 319
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.tyl@superauto24.com
Krzysztof Kubasa
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
532 461 165
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
k.kubasa@superauto24.com
Michał Dziedzic
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów
532 461 155
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.dziedzic@superauto24.com
SAMOCHODY UŻYTKOWE
Waldemar Arendarski
Kierownik.Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 139 244
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
w.arendarski@superauto24.com
Mateusz Pabiasz
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
698 610 896
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
m.pabiasz@superauto24.com
Hubert Grzesiak
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
606 286 920
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
h.grzesiak@superauto24.com
Bogusz Bryl
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
882 146 735
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
b.bryl@superauto24.com
Dawid Czubala
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 035
(PN.- PT. od 8.00 do 20.00 SB. - ND. od 10.00 do 18.00)
d.czubala@superauto24.com
Sergiusz Bytniewski
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowania Samochodów Użytkowych
539 197 923
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
s.bytniewski@superauto24.com
OBSŁUGA I WSPARCIE
DZIAŁU SPRZEDAŻY
Michał Garyga
Dyrektor Działu Obsługi i Wsparcia Sprzedaży
795 453 744
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.garyga@superauto24.com
Piotr Korczak
Główny Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 575
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.korczak@superauto24.com
Paweł Dudek
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
602 783 624
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.dudek@superauto24.com
Mariusz Wydymus
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
698 610 929
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.wydymus@superauto24.com
Marek Oborzyński
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 128 135
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.oborzynski@superauto24.com
Dawid Kałdun
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 139 375
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.kaldun@superauto24.com
Mateusz Kawik
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu
606 317 943
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.kawik@superauto24.com
Wojciech Sawicki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
882 143 408
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
w.sawicki@superauto24.com
Mateusz Gruszecki
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
539 197 925
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
m.gruszecki@superauto24.com
Adam Strycharz
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
539 197 036
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
a.strycharz@superauto24.com
Dorian Grudzień
Specjalista ds.Kredytu i Leasingu.
882 139 414
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.grudzien@superauto24.com
Krzysztof Sauerman
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 207
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
k.sauerman@superauto24.com
Przemysław Suchojad
Specjalista ds. Kredytu i Leasingu.
532 461 214
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.suchojad@superauto24.com
Dawid Rak
Logistyk
696 042 998
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
d.rak@superauto24.com
Przemysław Piński
Logistyk
532 461 206
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
p.pinski@superauto24.com
Adrian Kasprowicz
Logistyk
532 461 211
(PN.- ND. od 9.00 do 20.00)
a.kasprowicz@superauto24.com
Patryk Pecyna
Dyrektor. Dział Ofert.
882 133 550
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
p.pecyna@superauto24.com
Marcin Piróg
Specjalista. Dział Ofert.
882 124 585
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.pirog@superauto24.com
Adam Ściepłek
Specjalista. Dział Ofert.
795 459 181
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
a.scieplek@superauto24.com
Mateusz Szczypka
Specjalista. Dział Ofert.
539 197 924
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
m.szczypka@superauto24.com
Kamil Majchrzak
Specjalista.Dział Ofert.
539 197 034
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.majchrzak@superauto24.com
Krzysztof Jojko
Specjalista. Dział Ofert.
532 461 161
(PN.- PT. od 9.00 do 17.00)
k.jojko@superauto24.com
UBEZPIECZENIA
Michał Wójcik
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń
698 610 852
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
ubezpieczenia@superauto24.com
Paweł Kapłon
Specjalista ds. Ubezpieczeń
606 326 186
(PN.-ND. od 9.00 do 20.00)
p.kaplon@superauto24.com
MARKETING
Barbara Jelonek
Główny specjalista ds. marketingu
660 753 155
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
b.jelonek@superauto24.com
Aleksandra Radecka
Specjalista ds. Marketingu
 
(PN.-PT. 9.00-17.00)
a.radecka@superauto24.com
KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
Joanna Steidten
Główna Księgowa
696 966 722
 
 
Agnieszka Osińska
Główny Specjalista ds. Kadr i Administracji
664 763 320
(PN.-PT. od 9.00 do 17.00)
ksiegowosc@superauto24.com
zamknij okno
Poznaj opinie naszych Klientów:
tanie maszyny budowlane